קריירה ביוניון רכב תעשייתי

אנו מזמינים אותך להצטרף לנבחרת של יוניון רכב תעשייתי, מותג מוביל מבית TOYOTA בתחום המשאיות והמלגזות בישראל!

יוניון רכב תעשייתי היא היבואנית והמשווקת של משאיות HINO ושל מלגזות TOYOTA, מבית TOYOTA, יצרן הרכב המוביל בעולם. HINO, זרוע המשאיות הגלובאלית של TOYOTA, מובילה כבר למעלה מ- 40 שנה את שוק המשאיות הבינוניות והכבדות ביפן. TOYOTA, יצרנית המלגזות המובילה בעולם, ייצרה מאז היווסדה למעלה מ- 3 מיליון מלגזות, תוך חתירה לשיפור מתמיד בפיתוח ובחדשנות. מתוך מחויבות לשותפות ארוכת טווח עם הלקוח ולמען הצלחתו העסקית, מנהיגה יוניון רכב תעשייתי מדיניות של TOTAL SUPPORT לכל אורך מחזור החיים של הכלי, החל מאספקת מוצרים איכותיים ואמינים המתאימים לצרכי הלקוח, דרך עלויות שימוש ואחזקה נמוכות, שירות 24/77 של רשת מוסכים בפריסה ארצית המפעילה עשרות ניידות שירות, ועד לשמירת הערך בעת המכירה.

פיתוח ההון האנושי

חברת יוניון רכב תעשייתי מכירה בחשיבות הלמידה ופיתוח המיומנויות והכישורים של עובדיה. הצלחת החברה תלויה ביכולתה לגייס, להעסיק ולפתח עובדים המסוגלים להבטיח את המשך השגשוג של החברה. אנו מאמינים כי בכוחה של הלמידה לא רק להנחיל את הידע ולהקנות מיומנויות, אלא גם לפתוח צוהר לעולם חדש, לגרות את המחשבה, לאתגר את היכולת האישית ולפתח חשיבה עצמאית, מקורית ויצירתית. אחד המפתחות החשובים לבניית עתידנו כחברה מובילה, טמון ביכולת הארגונית ללמוד, להתפתח, להנחיל ידע וליישמו. איכות ההדרכה, צורת הלמידה, סוגי המידע המועבר ושיטות הלימוד – כל אלה מכתיבים לנו היום את מציאות המחר. מה שאנו לומדים היום הוא נקודת הפתיחה שלנו במרוץ אל עבר העתיד.

חברה עם תפיסת רווחה מתקדמת

חברת יוניון רכב תעשייתי דואגת לרווחתם האישית של העובדים באמצעות מתן סל הטבות רחב הניתן לאורך השנה ובנקודות ציון מגוונות בחיי העובד. שירותי הרווחה כוללים מתנות בחגים ובאירועים משפחתיים, אירועי גיבוש, אירועי משפחות ואירועי חברה, כגון: טיול חברה במדריד, מסעות לפולין, אירועי משפחות בספארי, בלונה פארק, במוזיאונים ובקולנוע. במגוון פעילויות הרווחה מושקעות מחשבה, תשומת לב לפרטים ואהבה, לטובת עובדי החברה המהווים את לב ליבו של הארגון. כמו כן, החברה מחויבת לעובדיה ומסייעת בליווי מקצועי גם בעתות משבר.

ערכי החברה

ערכי הליבה מנחים את פעילותנו ומשמשים לנו כמגדלור המנחה את התנהגותנו:
  • אחריות אישית
  • שיתוף פעולה
  • שירותיות
  • יושרה
  • יוזמה וחדשנות
אלו העקרונות המעצבים את הליך קבלת ההחלטות והפעילות שלנו הן ברמה היום יומית והן בטווח הארוך.

אחריות חברתית וקשרי קהילה

קבוצת יוניון מחויבת לאחריות חברתית וסביבתית, כחלק מתפיסה ניהולית אחראית ואכפתית. המעורבות החברתית מנוהלת ע"י אגף משאבי אנוש, ולוקחים בה חלק מנהלים ועובדים מכל הקבוצה, לפי בחירתם. הקבוצה פועלת בשני נתיבים של מעורבות חברתית: תרומה לקהילה - מכל הלב - הקבוצה מנהלת תקציב תרומות. ועדה המורכבת מנציגי העובדים מתכנסת מעת לעת, ומחליטה על הקצאת תרומות לעמותות שונות.
השפעה חברתית אסטרטגית – קבוצת יוניון בחרה שני תחומים הקשורים לעולמות התוכן שלה, בהם היא מבקשת להשפיע באופן משמעותי: קידום ההשכלה הטכנולוגית בתחום הרכב (פרויקט "מנוע להצלחה"), וקידום מרחב תחבורתי עירוני בטוח וידידותי לאדם ולסביבה (פרויקט "נעים בעיר"). ההשפעה מושגת באמצעות שיתופי פעולה ממושכים עם ארגונים חברתיים מובילים בתחומם.
פרויקט "מנוע להצלחה": רשת אורט ישראל
שיתוף הפעולה של קבוצת יוניון ורשת אורט נולד מתוך הרצון של החברה לעודד לימודי טכנולוגיה, בדגש על לימודי רכב, כדי לטפח את דור המחר של עובדי תעשיית שירותי הרכב בישראל.
התכנית כוללת פעילות בתוך בתי הספר וכן מפגשים של התלמידים והמורים עם אנשי הקבוצה. התכנית משלבת חיזוק יכולות מקצועיות ואישיות של תלמידי המגמה, סיוע בהצטיידות עדכנית ושיפוץ מעבדות, העשרת תכנית הלימודים בהתאם לתכנים עדכניים, העשרת המורים המקצועיים והעצמת דימוי המגמה וחיזוק גאוות התלמידים. עד כה הביאה התכנית להישגים משמעותיים בשיפור ציונים, צמצום נשירה, גידול מספר התלמידים הלומדים בכתות יג'-יד', וחיזוקן של אטרקטיביות המגמה ושל גאוות התלמידים הלומדים בה. התכנית מתקיימת בבתי הספר אורט כרמל בחיפה, אורט אדיבי באשקלון, ואורט בית הערבה בירושלים.
פרויקט "נעים בעיר": מדריכים בדרכים
מטרת הפרויקט המשותף של קבוצת יוניון וארגון "מדריכים בדרכים" היא לעודד רכיבה בטוחה של ילדים על אופניים, באמצעות העלאת הנושא לסדר היום הבית-ספרי והיישובי, ומתן ידע שימושי לילדים לגבי התנהגות בטוחה בכביש באמצעות הדרכות בבתי הספר. עד כה השתתפו בתכנית מעל 70,000 תלמידים ברחבי הארץ. מעבר לתמיכה בפעילות השוטפת של העמותה, עובדי הקבוצה מתנדבים כמדריכים בתוכנית ומשתתפים בפעילויות משותפות של החברה והעמותה.
דילוג לתוכן